1. října 2010

Sága prokletých

Knihy, které jsem četla asi před rokem, jsem si velice oblíbila. Bohužel jsou to u mě takové knihy, které si přečtu jen jednou, vím, že se mi strašně moc líbily, ale přešně si je nepamatuju, proto jsem popis knihy převzala z http://www.knihkupectvi-papyrus.cz

 Sága Prokletých. Morová ránaPříběh plný tajemství, napětí a lásky. Silje je mladá dívka, která při morové epidemii přijde o všechny své blízké i domov. Je ponechána svému osudu. Když už se všechno zdá být beznadějné, život jí zcela změní náhodné setkání s tajemným cizincem... V té době ještě netuší, že se zanedlouho ocitne v blízkosti strašidelných hor a pozná pravdu o záhadných obyvatelích a jejich prokletí.


 Sága Prokletých. Hon na čarodějniceDruhá kniha této fascinující ságy líčí další osudy Silje a její rodiny stižené pradávnou kletbou. Zprvu poklidný život se náhle a dramaticky změní a všichni jsou opět na útěku. Hledání nového domova pro ty, kdo jsou stíháni světskými i církevními úřady, však vůbec není snadné. Ubrání se Silje a její rodina nástrahám inkvizice, pro kterou je i sebemenší jinakost záminkou pro mučení a zabíjení nevinných?
ostatní info z: http://www.cbdb.cz/


Sága prokletých: PropastVe třetím díle se setkáváme s téměř dospělými dětmi Silje a Tengela. Dvacetiletá Sol se touží podívat na místo, kde se podle legend soustřeďují magické síly. Díky svým nadpřirozený schopnostem se začíná dostávat do konfliktů se společností prohnilou pověrami a předsudky. Tengelova rodina však i nadále drží pěvně při sobě. Dokáže překonat další nesnáze, které jí do cesty postaví osud a ostatní lidé?
Sága prokletých: TouhaČtvrtý díl vypráví o poslední generaci rodiny Prokletých. Mezi potomky Sol, Liv, Daga a Area začínají vznikat vztahy, které vzhledem k rodinné kletbě nevěští nic dobrého. Odkaz zlého Tengela se vrací a zdá se, že jejich prokletí nikdy neskončí. Navíc řádí mor a v Evropě se schyluje k válce. 


Vážně se moc omlouvám za originaliti informací.
Obrázky: http://www.cbdb.cz

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři