27. listopadu 2010

Škola noci 5: Pronásledovaná

Kristin a P. C. Cast 
 Škola noci 5: Pronásledovaná
 Anotace
Proroctví se naplnilo, padlý anděl uvězněný po celá tisíciletí v hlubinách země se osvobodil a Zoey Redbirdové a jejím kamarádům nezbývá než utéct ze Školy noci. V podzemních chodbách pod opuštěným nádražím budou v bezpečí před hrůzami, které se odehrávají na povrchu – ale nedostali se jen z jednoho maléru do druhého? Nevyzpytatelná červená mláďata mají svá tajemství, ve tmě se skrývá cosi neviditelného, objevují se další záhadné prorocké básně a Zoey pronásledují podivné, až příliš živé noční můry. Když se však nakonec Zoey ocitne v opravdovém ohrožení života, může za to docela obyčejná žárlivost. Dokáže se budoucí velekněžka postavit pradávnému zlu a vyřešit svoje komplikované vztahy, nebo se do toho jako správná puberťačka jen zamotá ještě víc? Není totiž vůbec jednoduché poznat, kdo je přítel a kdo nepřítel.


Zoey je zraněna jedním z krakounů a je zraněna tak vážně, že se musí vrátit do Školy noci, aby vůbec měla šanci se uzdravit. Kalona s Neferet školu úplně ovládli a nikdo neví, co mají za lubem. Od jednoho z červených mláďat mají Zoeyiní přátelé báseň s pravděpodobným návodem na zničení, u kterého neví, co znamená. Nakonec to vážně Zoey rozluští a na pozemcích místního kláštera se jim podaří Kalonu i s Neferet zahnat na útěk. Mrtví ale nejsou a Zoey ví, že se jednou bude muset s Kalonou vypořádat na dobro. Ale to je ještě hodně v budoucnu.  


Obrázek + anotace: http://www.cbdb.cz/

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři