6. března 2011

Mrtví pro svět - Charlaine Harris (Pravá krev 4)

Anotace:
Sookie Stackhouseová zjišťuje, že její smůla ji neopouští, spíš naopak. Bill odjel do Peru a zčista jasna se objevil jeho šéf Eric, kterého našla Sookie nahého v příkopě, zmateného a ustrašeného. Také bratr Jason zmizí, ve městě je sabat čarodějnic - Sookie nezbývá, než se dopídit, co se vlastně děje. A její pátrání ponechá čtenáře v napětí až do konce.


Jak už je řečeno v anotaci, Bill odjíždí do Peru, aby zde pokračoval ve svém projektu sčítání upíru. Když Sookie jede jednou večer z práce, najde Erica, jak polonahý pobíhá po silnici a na nic si nepamatuje. Sookie se ho ujme a dá vědět Pam, kde je Eric a v jaké stavu se nachází. Když poté Pam přijede, zjistí, že za vše můžou čarodějnice, které chtějí od Erica jeho podniky, peníze a samotného Erica, kterého si žádá jejich velekněžka Hallow pro soukromé účely. (Kdo by ho ale nechtěl pro soukromé účely, že?)
Vše se vyvine ve velkou bitvu, kde bok po boku bojují upíři, vlkodlaci, wiccani a Sookie proti čarodějnicím, které jsou  pod nadvládou Hallow. Pam po vyhrané bitvě vyslýchá Hallow a Ericovi vrátí paměť, který si zase pro změnu nepamatuje nic po setkání s čarodějnicemi, takže ani neví, že strávil pár vážně pěkných chvil se Sookie a co se vlastně dělo.
Jason sice zmizí a i když si ze začátku všichni myslí, že to nějak souvisí s těmi čarodějnice, je to plně soukromé. Jedná se, jako vždy, o dívku a jejího ctitele.
Dead to the World (Sookie Stackhouse, #4)
Zdroj: Baronet, GoodReads

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři