20. dubna 2011

Waiting on Wednesday (1)

Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the Spine. Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst. 
Pro tuto středu vybírám: 
 
Odstíny života - Lucie Adamová 
"Alexandrina Avitalová se za života nijak nelišila od vrstevníků. Když je v den svých devatenáctých narozenin chladnokrevně zavražděna, nikdo nemůže tušit, že smrt se stane začátkem její nové cesty. Tři roky poté, co byla pohřbena a oplakána rodinou a přáteli, se probouzí znovu k „životu“. Je uvedena do světa magie a ďábelských stvoření. Alex musí zapomenout na svůj předchozí život, aby mohla zaujmout pozici neohrožené bojovnice se silami temnot. Podle dávného Proroctví je právě ona jedinou vyvolenou, Spasitelkou, která má rozhodnout odvěkou bitvu mezi dobrem a zlem…"Na tuhle knížku se strašně těším. Mám ji předobjednanou u nás v knihkupectví, zatím ještě nepřišla, ale skoro každý den se chodím ptát a myslím, že nejsem jediná, kdo chce, aby už konečně přišla, protože ta prodavačka se ze mě asi brzy zblázní. 

2 komentáře:

  1. Taktéž se na knihu hodně těším:) V našem maličkém knihkupectví jsem to radši ani nezkoušela, ale příští týden se po ní chci kouknout v Praze, tak doufám, že ji seženu. Všechny ty teaser věty mě už zabíjí:D

    OdpovědětVymazat
  2. Ty se alespoň dostaneš do Prahy, já se musím s naším knihkupectví spokojit!

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři