12. června 2011

Co se událo a co se bude dít

Od mého návratu ze školního výletu, který naštěstí všichni přežili (i když měli někdy docela namále!), se toho událo docela dost.
Tak zaprvé, jsem konečně donutila taťku a on mi chvála bohu namontoval novou knihovničku. 
Takže se teď v mém pokoji nachází čtyři nové poličky a každá má něco přes metr! 
Foto dokumentace:
Takto to vypadá, když týden na police hromadím věci. Snad se brzy zaplní jen knihami! Kdo uhádne, co se skrývá v krabici uprostřed dolní police? Tím vám chci připomenout, že zbývá jen týden a jeden den ke vstupu do The vampire diaries giveaway! Jeden týden, a co se během něj bude dít? V podstatě nic, protože zítra nebo pozítří, to totiž záleží na tom, jak se dohodnou ohledně té stávky, odjíždím a vracím se až někdy v neděli v odpoledních hodinách. Ale přednastavím meme a stálé články a uvidím, jak to bude fungovat. A kam to vlastně jedu. Na národní kolo Zelené stezky! Popravdě, ani nevím, jestli se tam opravdu těším, ale alespoň zase na chvíli někam vypadnu! 


1 komentář:

  1. jéé, taky máte tu ošklivou učebnici matiky s ještě ošklivějšíma příkladama uvnitř... :D

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři