22. června 2011

Waiting on Wednesday (9)

Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the SpineCílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst. 


Výjimečná
Kniha: Výjímečná
Autor: Kristin Cashore
V Katsině světě to lidé narození s mimořádným nadáním Výjimeční nemají jednoduché. Všichni se jich bojí, pohrdají jimi, nebo je využívají. Katsa ale nese břemeno, které sama nenávidí: je Výjimečná v zabíjení. Slouží strýci Randovi, králi Mezizemě, a má za něj dělat špinavou práci trestat a mučit každého, kdo se mu znelíbí. Při setkání s princem Po, Výjimečným bojovníkem, Katsa ještě netuší, jak moc se jí změní život. Nikdy by nečekala, že se stane Poovou přítelkyní. Nikdy by nečekala, že zjistí novou věc o svém nadání a že odhalí hrůzné tajemství tajemství, které by pouhými slovy dokázalo zničit všech sedm království.

3 komentáře:

  1. Už jí mám doma!! :)) Strašně se na ní těšíím a pořád na ní musím koukat! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Oh, tak tahle kniha mě naprosto dostala. Jestli se nerozhoupou k vydání jejího prequelu, bude mít asi někdo vážné problémy:D

    OdpovědětVymazat
  3. Taky jí mám v plánu, kamarádka z toho je totiž úplně hotová :))

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři