16. července 2011

30 Day Book Challenge - Day 01

Day 01: Oblíbená kniha

Provinilé slasti - Lauren K. Hamilton


Vampyrismus je v USA legální. Za úplatu vám oživovatelé povolají z hrobu zombii dle vašeho výběru. Po některých hřbitovech se potulují ghúlové.Nemrtví by možná měli mít hlasovací právo, ale kdo zastaví ty, kteří začnou zabíjet lidi? Vedlejší zaměstnání oživovatelky Anity Blakeové je právě lov a exekuce odsouzených upírů. Co ale Anita udělá, když je žádána o pomoc při vyšetřování případu několika zavražděných upírů? Upíři jsou přece taky lidi. Nebo ne?

Ještě štěstí, že tu není nejoblíbenější kniha, protože to bych nevěděla, co napsat. 
Pod pojmem oblíbená kniha si jich představím docela hodně, ale ta první, na kterou jsem si vzpomněla, jsou Provinilé slasti. Do této kolonky patří z mnoha důvodů. 
1. Úžasná knížka, co jiného říct.
2. Začátek. Je to teprve první díl celé celičké skvělé série a právě kvůli tomu pocitu, že to všechno je teprve přede mnou a že mě Anita nikdy neopustí.
3. Anita je opravdu skvělá hrdinka.
4. Jean-Claude. Mňam! :)

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři