18. července 2011

30 Day Book Challenge - Day 03

Day 03: Kniha, která tě rozesměje

Trápení (Sukuba, #1)Trápení (Sukuba #1) - Richelle Mead

Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností?
Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena!
Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…

Rozhodně to není jediná knížka, která mě rozesmála, ale je to ta v nejposlednější době. A že jsem se nasmála hodně! 

Sebevědomě si prohrábl centimetrové bodliny pokrývající jeho hlavu. Nedokázala jsem si představit, kolik gelu muselo padnout na takové překonání zákonů fyziky. A co bylo ještě horší - hroty těchto bodlin měl odbarvené na světle blond, což ostře kontrastovalo s jeho přirozeně tmavými vlasy. "Pomohl mi s tím jeden kolega." 
"Kolega, který tě nenávidí?"
Peter se zamračil. "Ty jsi ta nejnepříjemnější sukuba, jakou jsem kdy viděl." 
"Myslím, že ty bodliny opravdu zajímavě, ehm, zdůrazňují tvar tvého obočí," prohlásil diplomaticky Cody.

1 komentář:

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři