30. července 2011

30 Day Book Challenge - Day 14

Day 14: Kniha, jejíž hlavní postavu by sis chtěl/a vzít

Výjimečná - Kristin Cashore
V Katsině světě to lidé narození s mimořádným nadáním Výjimeční nemají jednoduché. Všichni se jich bojí, pohrdají jimi, nebo je využívají. Katsa ale nese břemeno, které sama nenávidí: je Výjimečná v zabíjení. Slouží strýci Randovi, králi Mezizemě, a má za něj dělat špinavou práci trestat a mučit každého, kdo se mu znelíbí. Při setkání s princem Po, Výjimečným bojovníkem, Katsa ještě netuší, jak moc se jí změní život. Nikdy by nečekala, že se stane Poovou přítelkyní. Nikdy by nečekala, že zjistí novou věc o svém nadání a že odhalí hrůzné tajemství, které by pouhými slovy dokázalo zničit všech sedm království.

Nejdřív jsem uvažovala nad Jacem, jenže pak jsem si uvědomila, že bych asi nebyla schopná strávit ty jeho nálady, a tak jsem si vzpomněla na Poa. 
Po...je tak otevřený, tak krásný a milý a tak starostlivý. Ano, teď jeho bych si opravdu chtěla vzít. (A taky je to princ! :))

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři