13. července 2011

Waiting on Wednesday (12)

Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the SpineCílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst. 


inheritance obalka_s150
Kniha: Inheritance
Autor: Christopher Paolini
Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace.
Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, budou muset být skutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje. 
Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat?

Kdo by si nechtěl přečíst poslední díl této úžasné série?! :)

2 komentáře:

  1. ODJ mám strašně ráda, je to taková velká pohádka pro dospívající.. :D Nemůžu se dočkat, až poslední díl konečně vyjde.. :P

    OdpovědětVymazat
  2. už se taky nemůžu dočkat! vypadá to fakt úžasně

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři