19. října 2011

Waiting on Wednesday (26)Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the Spine. Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.Železný polibek 
Patricia Briggs

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. 

Mercy je však vystavena i jiné zkoušce. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni.

2 komentáře:

  1. Tak to se máš opravdu na co těšit, já zatím četla všechny díly, co jsou přeložené a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Skvělá série, takže si to užij, až to budeš číst :)

    OdpovědětVymazat
  2. Série je to naprosto výborná, akorát tenhle díl mě zrovna moc nenadchnul. :/ - Je to povrchní, ale prostě tam nebyl Stefan. :D

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři