18. ledna 2012

Waiting on Wednesday (40)


Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the Spine
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.


Jezdci časem: Predátoři
Alex Scarrow

Liam O’Connor měl zemřít v moři v roce 1912.

Maddy Carterová měla zemřít v letadle v roce 2010.
Sal Vikramová měla zemřít při požáru v roce 2026.
Ale všichni tři dostali druhou šanci – pracovat pro organizaci, o jejíž existenci nemá nikdo ani ponětí. Má jediný cíl: zabránit v cestování časem těm, kteří by chtěli změnit minulost…

Když Maddy omylem otevře časové okno v místě a ve chvíli, kdy neměla, vrhne Liama o šedesát pět milionů let zpátky, do loviště smrtelně nebezpečného a až dosud neobjeveného druhu prehistorického dravce.
Dokáže se Liam spojit s Maddy a Sal, než ho dinosauři rozsápou na kusy – a svede to, aniž by narušil minulost tak, že by svět byl vydán napospas zcela nové, strašlivé realitě?

JEZDCI ČASEM existují proto, aby nás chránili. Aby zabránili cestovatelům v čase ve zničení světa…


Jezdci časem jsou skvělá kniha o cestování časem, na které jsem si vždycky potrpěla a opravdu mě vždycky baví. Na Predátory  se opravdu hodně těším a doufám, že se dozvíme něco dalšího o jejich "poslání" a hlavně o záhadném panu Fosterovi. 

2 komentáře:

  1. i když mi první díl trochu připomínal Strážce času, tady mi to tak nepřipadá :) Možná překonám svou počáteční nedůvěřivost vůči této sérii a přeci jen si ji přečtu :)

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři