25. února 2012

On my wishlist #31

Meme z tvorby Book Chick City
Publikuj pár knih, které si chceš pořídit.

Wake (Watersong, #1) Cold Kiss 
Wake (Watersong #1) - Amanda Hocking
Ponořte se do nezapomenutelné série Watersong, která vypráví o dvou sestrách, které málem přišly o své životy a lásky, když byly pod vlivem třech krásných, ale smrtících sirén.

Cold Kiss - Amy Carvey
Když je její přítel zabit při autonehodě, využívá Wren Darby, studentka střední školy, své tajné síly a přivádí ho zpět z říše mrtvých. Nikdy by si ale nemyslela, jak velké následky může její čin mít. 
Gábi vede klidný život v bezpečí svého městečka u moře, za hradbou. Nechává přátele snít o Temném Městě na pobřeží a sama vše jen pozoruje z majáku. Nic jiného než domov nikdy nepoznala. Nic jiného ke štěstí ani nepotřebuje. Ale život po Návratu nemůže být bezpečný. Existují nebezpečí, která ani hradba nezastaví. Gabrielina matka si myslela, že svá tajemství nechala v Lese rukou a zubů, ale tajemství v jejich světě nezůstávají pohřbena – stejně jako mrtví. Gabrielin svět se začíná hroutit. Jeden večer za hradbou… Jeden kluk, kterého Gábi znala odjakživa, a jeden zahalený tajemstvím… Jeden okamžik nepozornosti, a půlka Gabrieliny generace je mrtvá, druhá půlka uvězněná. Gábi ví jediné: Jestliže má ještě doufat v budoucnost, musí se postavit lesu z matčiny minulosti...

Patnáctiletý John Wayne Cleaver je nebezpečný a dobře to ví. Je posedlý sériovými vrahy. Nechce se však stát jedním z nich, a proto si ve svém vlastním zájmu – a v zájmu bezpečí svých blízkých – stanovil přísná pravidla, jimiž se řídí. Snaží se žít normální život tak, jako by šlo o soukromé náboženství, které jej může ochránit před zatracením. Johnova matka provozuje pohřební ústav a s mrtvými těly se tak setkává od dětství. Vlastně je má rád. Mrtvoly nevyžadují ani neočekávají empatii, kterou John neumí poskytnout. Možná proto rozpozná, že na těle, které policie nalezla v jedné zadní uličce, je něco divného – a uvědomí si, co tato odlišnost znamená. Poprvé se tak John musí postavit tváří v tvář nebezpečí, které nevychází přímo z něj a neumí je ovládat. Zlu, jež může ohrozit všechno a všechny, které by měl mít rád – kdyby ovšem mohl...

2 komentáře:

 1. Nejsem sériový vrah dočteno a celkem mazec, doporučuju ;)

  http://wolf-draven.blogspot.com/2012/03/recenze-8-nejsem-seriovy-vrah-dan-wells.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těším se na ní strašně moc, už na mě dokonce kouká z poličky! ;)

   Vymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři