5. února 2012

Posuď knihu podle obalu (7)

Nedělní meme pořádané Syki.

Bewitching
Alex Flinn
Bewitching

Pokud jste četli knihu Beastly, určitě si vzpomínáte na čarodějku Kendru, která může za onu osudnou kletbu. V této knize máme možnost se s Kendrou setkat znovu a rovnou v hlavní roli. 
Bewitching má obálku nádhernou. Tmavší obrázek s temnými barvami, rozbouřené moře, měsíc, písmo a to všechno působí opravdu tajemně. Výraz modelky ani komentovat nebudu, ony se na těch obálkách vždycky tváří tak divně. Zaráží mě ale její poloha rukou. Mám takové tušení, že má totiž provádět nějaké kouzlo, nebo něco podobného, třeba zrovna ona může za to rozbouřené moře. Kendra je mocná čarodějka, ale že by ji k takovému počinu stačilo pouze pozvednutí dlaní? Chtělo by to pořádné máchnutí rukama, aspoň na efekt! 

6 komentářů:

 1. Obálka je to pěkná, ale máš pravdu, že se ty slečny většinou tváří tak nějak "nijak". Chvilku jsem si tu obálku prohlížela a myslím, že původně byla slečna opřená o zeď, protože mi připadá jako by na to moře za sebou byla připlácnutá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi máš pravdu, protože když se podívám na její pravou ruku, tak to vypadá jako by se jí o tu zeď opírala. :)

   Vymazat
  2. Prostě nechápu, že si na těch obálkách nedají víc záležet. Stačila by jednoduchá, ale s inteligentním výrazem v obličeji :D A pokud možno aby to nebyl stále jeden a tentýž obličej. Poslední dobou vídám stále ty samé na různých knihách ...

   Vymazat
  3. Vypadá to, že berou "osvědčené" modelky, protože si myslí, že tak budou mít zaručenou jistotu v úspěchu! :D

   Vymazat
 2. I like the cover as well. I think the dress is pretty even though I'm not fond of one-shoulder dresses. I interpreted her hands as being stretch out because she is willing the sea to rise up or something.

  I didn't really notice the expression on her face but you may have a point about it. It's not an expression of power.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. The expression on her face almost looks like she´s been eating something awful! :D

   Vymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři