14. února 2012

Valentýnský knižní hop

Nastává den zamilovaných... a i když pravděpodobně mnoho lidí necítí k tomuto svátku přílišné sympatie, něco je na něm přeci dobré! Dárky! Kdo by neměl rád dárky? A Syki z Knižního doupěte pořádá Valentýnský knižní hop! 
O co se vlastně jedná? 
Soutěžní hop je souhrn soutěží, které se vyhlašují na určité období. Čtenáři potom "hopkají" z jednoho blogu na druhý a užívají si možnosti mnoha soutěžních možností.

A o co tedy budete soutěžit? 
Je toho opravdu spousta! Ale abych vám to nějak přiblížila: celkem budeme mít šest výherců! Tři vylosovaní z nich získají výtisk knihy Hunger Games - Aréna smrti. Každý výherce si bude moci vybrat dva plakáty a volba je jen a jen na něm! Dále potom získají balíček záložek. 
A za všechny tyto krásné ceny mnohokrát děkuji nakladatelství Fragment!! 

Takže, co musíte udělat, abyste získali nějakou výhru? Vždyť je to jednoduché! Stačí vyplnit soutěžní formulář a jste v soutěži! Pak už vám musí jen přát štěstí, nebo provádějte oběti bohům, to je mi jedno, švestičky z vaší zahrádky mi ale nenabízejte. Vítěze totiž vybere random.org! :)

Teď ještě několik pravidel:
- Každý se smí zúčastnit pouze jednou, duplicitní vstupy budou smazány. 
- Musíte být starší 13 let, jinak prosím pouze se souhlasem rodičů nebo zákonného zástupce.
- Soutěž je otevřena jak pro Českou tak i Slovenskou republiku!!
- Soutěž probíhá od 14. do 28. února. 
- Výherci budou zveřejněni 29. února (nebo co nejblíže tomuto datu)  
- Celkem můžete získat pět soutěžních vstupů: jeden automaticky za vyplnění formuláře, dva získáte za odpovědění otázky ohledně Valentýna (povinné) a další dva můžete získat za "lajkování" nakladatelství Fragment a mého blogu na Facebooku (nepovinné)

Přeji vám hodně štěstí! ;)4 komentáře:

  1. Protože HG pořád nemá, tak je samozřejmě hrozně moc chci. Moc doufám, že se štěstí usměje... Ale samozřejmě fandím i ostatním. Děkuji za soutěž.

    OdpovědětVymazat
  2. Tak formulář vyplněný a teď si jdu nervozitou okusovat nehty... :D

    OdpovědětVymazat
  3. Táák, formulář vyplněný, teď se jdu klepat, abych tu v den vyhlášení našla své jméno! ;)

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři