4. března 2012

Posuď knihu podle obalu (10)


Nedělní meme pořádané Syki.

All These Lives
Sarah Wylie
All These Lives
Anotace: Šestnáctiletá Dani je přesvědčená, že má devět životů. Když byla malá, dvakrát přežila situaci, ve které by normální člověk zemřel. Jenže Danina sestra, dvojče Jena, nemá takové štěstí. Má rakovinu a možná ani nezvládne svůj jediný život. Jejich otec to popírá. A jejich matka se snaží všechno udržet pohromadě, jakože se vůbec nic neděje. A Jena se jim ztrácí před očima. 
Dani chce pomoci, a tak se rozhodne, zbavit se všech svých extra životů. Možná se uvolní do prostoru, do vesmíru, a někdo potřebný je získá. Třeba někdo jako Jena. 
V jednom kritickém bodě si ale Dani uvědomí, že je možná jako všichni ostatní. Možná totiž nemá devět životů. Přes všechno má nakonec taky asi jenom jeden. 

Hodnocení obálky: Tohle je jedna z těch obálek, pod kterou se člověku podlamují kolena. A nemusí ani nic vědět o knize, a už si ji chce objednat. 
A po dlouhé době se dívka na ní netváří, jako by ji trhali zuby! Přestože vlastně její celý obličej ani nevidíme, přijde mi velice přirozený. Nikdy jsem se neviděla (a jak by tak jo, že ano?!), jak se vnořuju do vody, ale přijde mi, že asi nějak takhle to vypadá. A jsem velice ráda, že má dívka zavřené oči. Působí to velice přirozeně. 
Obálka je opravdu nádherná a mám strašné nutkání si ji hlavně kvůli ní předobjednat, přestože i samotní kniha vypadá velice zajímavě! 

2 komentáře:

 1. I really want to to read this book, it's been on my wishlist for quite a while now and I think the cover is gorgeous, great blog, new follower

  www.headstuckinabook.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you!
   Yeah, the cover is just...wow! And the book looks really interesting. ;)

   Vymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři