19. dubna 2012

Erilianské období: rozhovory #6


Je tu další článek do Erilianského období
Věděli jste, že knihy mají krásné fotografie pro postavy? Někdo jim ale musel dělat modely... takže tu teď máme rozhovory s fotopostavami!Lyraz
Radovan Wulf Vlk
 

Můžete nám o sobě něco prozradit? Jak jste se k focení vlastně dostal?
Fotil jsem už první díl, takže volba byla jasná. Terka tenkrát sháněla někoho, kdo by se hodil na postavu Lyraze a třebaže jsme se znali jen virtuálně, vizuálně jsem se jí na to hodil a nabídku jsem přijal.

Víte přesně, kdo je vaše postava, nebo jste do toho šel naslepo?
Ano, vím poměrně přesně, kdo Lyraz je. :)

Co nám můžete o postavě říci? Jaká je? Máte ji vůbec rád?
Lyraz je dobrodruh, cestovatel a mág, přibližně v tomto pořadí. Pochází z prastarého rodu zakladatelů Erilianu, a podle toho se chová. Je galantní, diplomatický, a většinou i docela trpělivý, což obvykle hlavní hrdinky knížek docela ocení. :) A ano, mám ho rád.

Máte s ním něco společného?
Máme toho společného více, než by se na první pohled zdálo. Ale rozdílů tam pár je, já bych na jeho místě zřejmě leckdy méně mluvil a rychleji jednal.

Víte a můžete nám prozradit, jaké poslání má vaše postava?
Je potřeba, aby na ty mladé zbrklíky dával někdo starší a zkušenější trochu pozor, ještě by mohli udělat nějakou hloupost, jako třeba vypravit se za draky.

Jak vůbec takové focení probíhá? Připravoval jste se nějak na focení? Nacvičoval jste pózy a obličeje dopředu, nebo jste čekal, až co po vás bude chtít autorka a fotograf?
Sám hodně fotím lidi, takže krom chystání kostýmu a propriet jsem se chystal jen tak nějak podvědomě.

Je Tereza přísná šéfová?
Tereza je velice příjemná šéfová, co nás překrmuje pizzou.

Podělte se prosím s námi o Váš názor na Erilian.
Erilian je lehké a svěží čarodějné čtivo, něco mezi Čarodějem zeměmoří, Potterem a Kedrigernem, a doporučil bych jej každému, kdy si chce na chvíli odpočinout.

Děkuji Vám mnohokrát za krátký rozhovor!

0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři