22. srpna 2012

Wating on Wednesday

Wating on Wednesday je týdenní meme, pořádané Breaking the Spine. Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

This is Not a TestThis is not a test
Courtney Summers
322 stran, St. Martin´s Griffin

Konec světa je tu. Šest studentů střední školy Cortege High se ukrývá. Malý přístřešek ale nezastaví mrtvé bušící na dveře. Stačí jedno kousnutí, které je pro člověka smrtící, a stává se z něj jeho nestvůrné já. 

Sloane Priceové to nezní zas tak špatně. Před šesti měsíci se jí totálně zhroutil svět a od té doby pouze hledá důvody, proč žít dál. Teď se ale zdá, že má konečně dobrý důvod, proč to vzdát. Když Sloane dychtivě čeká, až barikády padnou, je donucena shlédnout apokalypsu očima pěti lidí, kteří opravdu chtějí žít.  

Jak ale dny ubíhají, motivace pro přežití se neustále mění. A brzy je osud skupiny čím dál tím více nejasný a situace venku nepředvídatelná. 

Když je všechno pryč, co je důležité si udržet? 

 

Na to, aby mě tato kniha přesvědčila, že si jí chci přečíst, mi stačil jediný pohled na obálku. Anotace s trailery už byly pouze takové třešničky, které mě na knihu ještě více lákají. 

4 komentáře:

 1. Tahle kniha mě také dost láká. U mě ale více než sama obálka rozhodly právě ty trailery, které mě prostě dostaly.

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle vypadá hodně zajímavě. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta obálka se mi hrozně líbí! Narážela jsem na ní už na několika zahraničních blozích a slyšela na ní mnoho dobrého, tak snad si jí někdy pořídím. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné recenze,jinak na knihu jsi mě nalákala. =)

  OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři