20. ledna 2013

Měsíční chvástačka - prosinec 2012

Mesačná chvastačka je měsíční meme pořádané skvělou Judit.
Jedná se o výčet všech knih, které jste za daný měsíc získali. Informace zde.
Zahrnuje knihy:
zakoupené, darované, vyhrané, recenzní výtisky

Ano, uvědomuju si kolikátého je a mrzí mě to, ale byla jsem zkrátka strašně líná už přes týden natočené video upravovat... :D Ale mám to!

4 komentáře:

 1. Duff závidím! Po anglicky si netrúfam, ale na knihu som počula už samé chvály! 8)

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu pěkné přírůstky :) The Duff je skvělá knížka a jediná u které jsem u počítače dokázala sedět, dokud jsem ji nepřečetla. *Super video, doufám, že brzo natočíš další* :D

  OdpovědětVymazat
 3. Albatrosmedia překvapilo totálně :) Já dostala knížku od Plusu a moc se mi líbila. A Snoopy kalendář už mi visí, přestože jsem dostala od Ježíška ještě dva další, je fakt boží :))
  Jinak se mi video klasicky líbilo, žeru tvůj hlas!

  OdpovědětVymazat
 4. Djelloul: The Mafia has been portrayed in many ways in books and movies, and
  I don't have a quarrel with these portrayals, because the Mafia is a work of many facets. As a matter of fact, there are some news stories that have made such a strong impact on the society that some of them have even won accolades. Such a benign amalgam is the only realistic hope for reconciliation. That’s why, while drafting ads for newspapers selling or buying a property, make your USP as your headline. But I felt I had something interesting, if not unique, to say about the Mafia because as a boy I had listened not only to Mafiosi in my stepfather's kitchen but to first and second generation
  Sicilians who understood how and why the Mafia had gotten a
  foothold in this country.

  Here is my webpage: click here

  OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři