9. ledna 2013

Zamlžené Waiting on Wednesday!

Vůbec si teď nejsem jistá, jestli to přes tu mlhu tady přečtete! Ale stejně vám chci ukázat knížku, na kterou se nesmírně těším... 

Jedná se o první díl trilogie, ve které to tak vypadá, bude všechno. Goodreads odkazuje na sci-fi a romanci (což je jasné z anotace), ale také na dystopii, a podle všeho by se příběh měl dotknout i jakých si ideologií... a proto jsem na ní opravdu zvědavá. A taky - podívejte se na tu obálku, a zkuste jí odolat! :)

Mlhovina (Vesmírná pouť #1)
Amy Kathleen Ryan
Knižní klub; leden 2013

Planeta Země má nejlepší léta za sebou a vesmírem plují dva vícegenerační koráby s cílem osídlit Novou Zem. Ačkoli loď Nový obzor vyrazila na svou misi o rok dříve než Empyreum, obě se setkají ještě na cestě. A nepůjde o střet přátelský – osazenstvo Nového obzoru pod vedením despotické kapitánky Anne napadne posádku Empyrea a unese dívčí část posádky, mezi nimi i šestnáctiletou Wawerly. Příčina se brzy ozřejmí – ženy na Novém obzoru jsou neplodné… První část originální sci-fi trilogie o pouti za nadějí pro lidstvo nepostrádá napětí, milostný příběh, ale také zamyšlení nad tím, jak mohou ideologie ovládnout společnost jako celek i každého z nás.

Ukázka k přečtení zde

3 komentáře:

  1. Tak toto si chcem rozhodne prečítať. Aj keď kukla som na GR a niektorí tam písali, že to nie je nič moc.
    Dúfam, že sa k tomu dostanem. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlasím s Lenkou- vypadá skvěle! :)

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři