5. března 2013

Blogtour s Beth Revisovou

Ke spoustě sérií píší autoři tzv. půlené díly, které zajímavě a krátce doplňují pro nadšené čtenáře jejich oblíbený příběh. Jen málokdy se ale stane, že by tyto novely vyšly i u nás... Nakladatelství CooBoo se rozhodlo udělat nám obrovskou radost a přeložilo povídku k sérii Vesmír od Beth Revisové - A TAK MI UNIKAJÍ. Povídka vlastně ještě předchází příběh Lodi, tedy než se Amy probudila, a setkáme se tak se známými postavami, ale i s nějakými novými... 

Novela bude zveřejňována na pětí blozích od pátku do středy. Na mém blogu najdete část příběhu v úterý 12.3.!

A tak mi unikají. Tak se jmenuje e-novela, která se odehrává na Universu před tím, než se Amy Martinová probudí a Syn přebere vedení. Popisuje život v Nemocnici během Otcovy vlády. Hlavní roli tu hrají především na postavy, které byly v příběhu v pozadí. Ale nepřijdete ani o Harleyho, Oriona nebo Victrii.

Vzpomínáte si na dívku, co očkovala králíky? Jmenuje se Seléné a dříve byla zpěvačkou žijící na vesmírné lodi, kde se oceňují jenom dovednosti nutné k přežití. Místo obvyklých přednášek o fyzice se má spolu se svými kamarády „blázny“ naučit důležitosti umění. Od Kronikáře. Od Oriona. Její úkol ji spojí s mladým sochařem Luthorem a jejich nebezpečný románek dokáže, jak jen může být život děsivý, když jste uvězněni na vesmírné lodi pod vládou bezcitného diktátora.
 
 Další informace si můžete přečíst na stránkách nakladatelství CooBoo!

1 komentář:

 1. Reporting of factual information in a free and fair manner is the very essence of
  this profession. The advert designs can range from being
  simple text affairs that are very basic, which also tend to be less expensive,
  to the more expensive, fully graphic designed adverts with photo quality images that can take up a
  whole page of the newspaper. Several news reports, writers, and analysts play a crucial role in the development of global news undoubtedly.
  However, the English newspapers are much central to urban areas.
  This also means that you trust those who have already used the products and know how they are used.  Here is my blog - click here

  OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři