28. srpna 2017

Blíží se druhý ročník festivalu HUMBOOK!Loni v říjnu vypukla v knižním světě velká věc! Svoji tradici pod taktovkou Albatrosmedia odstartoval knižní festival HUMBOOK! A jelikož se jednalo o úspěšnou akci, bude se konat i letos! HUMBOOK je totiž festival knih, co hýbou světem! 


Znovu se můžete těšit na zahraniční i české autory a besedy a autogramiády s nimi, na programu jsou i besedy s překladateli (loňská debata o překladatelských oříšcích byla skvělá), na programu je i položka Harry Potter 20 let, na kterou se rozhodně přijdu podívat, a určitě plánuju prozkoumat i další doprovodný program (hodlám se zastavit v tetovacím koutku).

Upřímně ale letos na Humbook nejdu kvůli pozvaným autorům, četla jsem akorát jednu knihu Jenny Hanové (už zkrátka nejsem cílovka), ale možná se podívám na besedu s Ladislavem Ziburou, ten vypadá jako velmi zajímavý chlapík. Spíš mě zajímá to všechno okolo. A taky atmosféra a doprovodný program. Jen doufám, že tam nebude úniková hra, tam jsme loni strašně pohořely. :D 
Jak to vypadalo na HUMBOOKu loni


6 komentářů:

  1. Já už se hrozně těším. Loni jsem chyběla, tak to chci letos napravit. :) Nejvíc mě lákají workshopy,beseda s Joelle Charbonneau a především sraz s knižními blogery.

    OdpovědětVymazat
  2. Minule mi to nevyšlo, ale letos to plánuji, tak snad už konečně ;)

    OdpovědětVymazat
  3. Minulý rok jsem nebyla, ale na tenhle už jsem si koupila vstupenku a těším se na super dobrodružtví! :)

    OdpovědětVymazat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři