Rozhovory

"Co tě inspirovalo k napsání Tygří série?

Právě jsem dočetla Stmívání a zamilovala jsem se. Nejenom do Edwarda, ale do YA knih. A když jsem potom zjistila, že autorka Stehpenie Meyer, která zůstala doma s dítětem, měla sen o upírech a hned začala všechno sepisovat, dodalo mi to kuráž k napsání něčeho vlastního."

Tereza Janišová"Jak dlouho jsi psala Město čarodějů? Nastaly někdy chvíle, kdybys s tím nejradši praštila?

Řekla bych, že jsem tu úplně prvotní verzi textu psala asi 5 měsíců. V tu dobu jsem vůbec neuvažovala o tom, že bych knížku vydala. Bylo to v době, kdy byla škola opravdu boj, věděla jsem, že na jednom předmětu nejméně třetinu z našeho ročníku vyrazí, takže jsem potřebovala něco, co by mě udržovalo při zdravém rozumu. Město čarodějů a jeho vytváření pro mě znamenalo relax, odpočinek. Na mysl mi nikdy nepřišlo, že bych s tím praštila :)""Co bylo to nejlepší na psaní Slide?

Psaní byl velmi zábavný proces. Psala jsem ho společně se svými studenty pro Měsíc psaní novel. Co už tak zábavného nebylo, bylo číst to pořád dokola a upravovat to. Takže bylo opravdu skvělé, když jsem to konečně dokončila."
 


Francisco X. Stork
Jak byste ke čtení svých knih nalákal další čtenáře?

Hmm, myslím si, že tou důležitou věcí na mých knihách je to, že když si je přečtete, nikdy nezapomenete jejich postavy. Charaktery jako je Marcelo nebo další mladí lidé, o kterých píši, se pro vás stanou skutečnými. Přirostou vám k srdci a zůstanou tam navždy.


Věříš na lásku na první pohled? Nebo alespoň na jakési propojení dvou osob na první pohled? 

Jsem opravdu velká romantička... a věřím, že stát se může naprosto cokoliv. :)


0 komentářů:

Okomentovat

Vaše názory mě vždycky potěší, takže rozhodně v komentování neváhejte. Poprosím vás jen o to, abyste nepoužívali profil Anonymní, ale abyste se raději přihlásili pomocí nějaké účtu, nebo zvolili možnost Název/adresa URL, kde napíšete svoje jméno nebo přezdívku. :)

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.

Zasílání novinek na email

Prohledejte blog

Očekávejte recenze:


Autoři